O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z Polski o wieloletniej tradycji która od 10 lat specjalizuje się w produkcji puf. Prowadzimy sprzedaż internetową puf przedstawionych na stronie jak i realizujemy również pufy pod specjalne zamówienia dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Zaufały nam takie marki jak Samsung, Lufthansa, Uber czy CD Projekt. Nasze modele były również wykorzystane podczas EXPO 2015 w Mediolanie jako część wyposażenia pawilonu Polski.

Projektantem wszystkich modeli jest Oskar Perek, który uwielbia bawić się formą i kolorem. Wszystkie modele można łączyć w wyjątkowe zestawy. Bardziej intensywne kolory wprowadzą energię do pomieszczenia , ciemniejsze lub w kolorach ziemi będą sprzyjały medytacji i relaksowi. Kolory pastelowe natomiast przeniosą nas w krainę marzeń.

Tkaniny które używamy do produkcji to głownie bardzo wytrzymałe wodoodporne tkaniny poliestrowe o splocie płóciennym. Posiadają one od spodu cienką warstwę gumy co uniemożliwia przedostawanie się płynów i zawilgocenia wnętrza. Małe zanieczyszczenia można bez problemu usuwać gąbką lub namoczoną szmatką. Do szycia używamy mocnych poliestrowych nici zapewniając dużą wytrzymałość łączeń. Do wypełnienie puf stosujemy najwyższej jakości granulat styropianowy posiadający Atest Higieniczny.

Dzięki zamiłowaniu do rzemiosła przekazywanego z pokolenia na pokolenie zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych produktów. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta oraz to aby produkt mógł służyć na bardzo długo. Wierzymy w polskie rzemiosło i dlatego całość produkcji odbywa się w regionie wspierając lokalny biznes. Kupując nasz produkt masz pewność że jest to produkt unikatowy w który włożyliśmy nasze serce.