Projektant

Polska marka stworzona w 2013 przez projektanta z dużym doświadczeniem zdobytym przy współpracy ze światowymi markami. Cechą charakterystyczną jest bogata paleta kolorów która przełamuje nudę i szarość. Produkty tej marki są dostępne w każdym wymarzonym kolorze ale przy tym są proste w formie i zarazem praktyczne. Obecnie w ofercie są dostępne różne serie puf w 26 kolorach które mogą stanowić albo dodatek do mieszkania albo zamienić pokój w  główne miejsce relaksu. Modele są dostępne w Polsce jaki i za granicą dzięki stale rozrastającej się liczby partnerów biznesowych.

„Sporo czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniej tkaniny, która jest łatwa w utrzymaniu i odporna na przecieranie. Do jej zszywania używamy mocnych poliestrowych nici oraz stosujemy podwójne przeszycia zapewniające dużą wytrzymałość łączeń”.

„Bardzo uważnie słucham klientów mówiących o swoich oczekiwaniach. Moje modele powstają w odpowiedzi na potrzeby tych, którzy poszukują
wygodnych siedzisk z oparciem”

„Cały czas poszukuję produktów idealnych, a minimalizm walczy we mnie z barokowym przepychem. Wszystkie pufy z mojej kolekcji mają proste kształty i są dostępne w aż 26 kolorach.”

The Last 30 Posts

Categories