Jak działamy

1. Przy składaniu zamówienia mają Państwo różne formy dokonania płatności. Może to być poprzez system paypal oferujący szybkie usługi płatnicze, tradycyjny przelew na nasze konto lub też przy odbiorze towaru za pobraniem. W tym ostatnim przypadku prosimy o wpisanie takiej adnotacji w UWAGI DO ZAMÓWIENIA które znajduje się na samym końcu jego składania. Po wybraniu opcji PRZELEW BANKOWY na podanego przez Państwa maila przesłane zostaną dane  potrzebne do realizacji transferu bankowego:

Peos Oskar Perek
Grobla 6/35
61-858 Poznań
NIP: PL9720859608
Zarejestrowany przez Urząd Miasta Poznania Poznań
Numer r-ku bankowego:
Citibank handlowy
89 1030 0019 0109 8530 0048 5267

2. W przypadku chęci otrzymania faktury uprzejmie informujemy, że wystawiamy je na życzenie klienta.

3. Realizacja zamówienia jest zależna od wybranej formy płatności pojawienia się kwoty na naszym koncie. Po jej zaksięgowaniu okres realizacji to zazwyczaj od 3 do 5 dni roboczych.

4. Ze względu na gabaryty każdy model pakujemy osobno, nie tylko zawijając w folie strechową lub worek ale również pakując w karton aby lepiej zabezpieczyć towar do wysyłki. Zamówienie wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi DPD oraz DHL, które najczęściej dostarczają go już następnego dnia od odebrania wysyłki. W przypadku przesyłki za pobraniem NIE podwyższamy kwoty wysyłki czy dodajemy dodatkowe opłaty. Jest ona stała i wynosi 10zł od każdej sztuki towaru. Uwaga! Prosimy o sprawdzenie przesyłki dostarczonej przez kuriera. W przypadku gdy przesyłka jest otwarta lub uszkodzona w wyniku transportu, prosimy o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera i skontaktowanie się z nami.

5. Po otrzymaniu mogą Państwo zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, bez podania przyczyny. Prosimy wówczas aby wraz z produktem przesłać protokół zwrotu towaru dostępny poniżej. Dodatkowo prosimy o przesłanie informacji o zwrocie oraz wysyłce produktu na adres projektant@wp.pl  . Towar nie powinien być w żaden sposób uszkodzony. Kupujący powinien dostarczyć produkt na adres magazynu podany poniżej:

Oskar Perek

Na stoku 87

61-663 Poznań

REGULAMIN SKLEPU

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

6. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod telefonem 792760404 od poniedziałku do piątku pomiędzy 10tą a 18tą